Şirket Profili İletişim Kent Rehberi Ana Sayfa Şirket Profili
Şirket Profili
Şirket Profili
Şirket Profili
Şirket Profili
Şirket Profili
Şirket Profili

 

Türkiye’nin narenciye bölgesi Antalya’nın bu özelliğine uyan bir caddesi var, Portakal Çiçeği Caddesi.

Bu caddenin üzerinde ise ismine yakışır bir iş merkezi yükseliyor “TURUNÇ PLAZA”.

Işıklar, Fevzi Çakmak ve Metin Kasaboğlu Caddelerini doğuya bağlayan ana arter üzerinde inşa edilen plaza bir çok özellikleriyle işyeri konseptinde  ilkleri yansıtıyor.

Dört tarafı yol ile çevrili, dükkan üzeri 3 normal kat olarak projelendirilen plaza dış cephe kaplaması ile bulunduğu alana renk getirecek.

Plazada depo ve asma katlı 4 adet dükkan, farklı metre karelerde 22 adet ofis bulunmakta olup; bunlardan 4 adedi dublekstir.

Modern ofis kavramını oluşturan tüm detayların projelendirildiği iş merkezinde ana tema “KALİTELİ ÇALIŞMA ORTAMI YARATMAK”.

Şehir merkezinde ve kolay ulaşılabilir bir güzergahta olması önemli bir avantaj.

Bu ayrıcalık bazı sektör veya mesleki grupların önemli kuruluş veya merkezlere yakın olması algısını da bertaraf ediyor.

Apartman katlarından ve eski iş hanlarından çıkıp çağdaş merkezlerde yer almak isme ve markaya yapılan en büyük yatırım olarak düşünülmelidir.

Profesyonel bir yönetim anlayışı ve kadrosuyla hizmet verecek olan PLAZA’ da vadedilen ayrıcalıkların erişilebilir ve sürdürülebilir olması sağlanacaktır.

Talep halinde 800 m2 ye ulaşabilen ofis büyüklükleri ile farklılık yaratan TURUNÇ PLAZA merkezi ısıtma ve soğutma sistemiyle ezberleri bozuyor.

İnsan ve teknoloji odaklı bu yapı geleceğin projelerine de liderlik yapacak özelliklerde.